Вібропресовані бетонні блоки власне виробництво в Рівному

Розміри вібропресованих бетонних блоків, які виготовляє Рівне Січ:

  1.  20см*20см*40см
  2.  12см*20см*40см

Вібропресовані бетонні блоки — сучасний будівельний матеріал, що має широку сферу застосування в будівництві будівель і ремонту внутрішніх приміщень.

Блоки виробляються з бетону методом вібропресування в надміцних металевих формах, що забезпечує гладку поверхню стінок блоку і правильну геометрію. Для виробництва бетонних блоків застосовують природні компоненти — щебінь (гранітний камінь), річковий пісок, цемент і воду.

Бетонні блоки розрізняються за типом використовуваних інертних матеріалів:

  • керамзітобетонние блоки — виготовляються з піщано-цементної суміші, в якості наповнювача використовується керамзит;
  • піщанобетонні блоки — виконуються з суміші бетону і піску різної фракції і володіють більш гладкою поверхнею, ніж керамзитобетонні.

Бетонні блоки мають відмінні параметри, і головним з них є висока щільність, але як наслідок блоки володіють високим коефіцієнт теплопровідності, тому використовувати бетонні блоки в житловому будівництві при зведенні конструкцій без додаткового утеплення не рекомендується. Також блоки володіють низьким водопоглинанням, що в свою чергу забезпечує матеріалу довговічність в експлуатації. Проникнення вологи в структуру блоку мінімальне, і при циклічності замерзання-відтавання блоки не руйнуються.

При виготовленні бетонних блоків компанія Рівне Січ використовує високотехнологічне імпортне Вібропресовочне устаткування, що дозволяє забезпечити високу надійність виготовлених блоків, в свою чергу гарантують тривалий термін експлуатації побудованого будинку і споруди з цих матеріалів.

Приватне підприємсто Рівне Січ виробництво і продаж вібропресованих блоків в Рівному:

м.Рівне, вул.Дворецька, 123А

моб. +38(067) 362-15-72  +38 (050) 375-01-11

X